Sledujte nás

Image Alt

Apartmány

Apartmán 1

Ponúkame Vám pohodlné celoročné ubytovanie v príjemne zariadenom dvojpodlažnom apartmáne s kapacitou 4 osôb. V apartmáne sú Vám v podkroví k dispozícii jedna manželská posteľ a dve dvojlôžkové postele. Príjemne relaxovať môžete na prízemí apartmánu v spoločenskej miestnosti (jedálni) s TV, rádiom a wifi. Samozrejmosťou apartmánu je taktiež kompletne zariadená kuchyňa (s elektrickou dvojplatničkou, rýchlo varnou kanvicou, mikrovlnou rúrou a chladničkou s mrazničkou) a kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom. V zimnom období je vykurovanie apartmánu zabezpečené elektrickými radiátormi. Na ohrev teplej vody slúži elektrický bojler umiestnený v priestoroch lyžiarne.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v pekne upravenom areáli pri krbe s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore.

Apartmán 2

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v komfortne zariadenom apartmáne s celkovou kapacitou 9 osôb (5+4). V apartmáne na poschodí sú ubytovaným hosťom k dispozícii dve samostatné spálne, 5-lôžková izba (s jednou manželskou posteľou a s tromi jednolôžkovými posteľami) a 4-lôžková izba (s jednou manželskou posteľou a dvomi jednolôžkovými posteľami). Na prízemí apartmánu je jedáleň s TV, rádiom a wifi, ktorá je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou (s elektrickou dvojplatničkou, rýchlo varnou kanvicou, mikrovlnou rúrou a chladničkou s mrazničkou). Pre zabezpečenie pohodlia hostí je súčasťou apartmánu kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom. Hostia majú k dispozícii  ďalšiu kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou v lyžiarni, ktorá sa nachádza medzi apartmánmi. V zimnom období je vykurovanie apartmánu zabezpečené elektrickými radiátormi. Na ohrev teplej vody slúži elektrický bojler umiestnený v priestoroch lyžiarne.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v pekne upravenom areáli pri krbe s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore.

Lyžiareň

Medzi apartmánmi sa nachádza uzamknutá lyžiareň, kde je ideálne miesto na odloženie Vašich bicyklov, sánok, bobov, bežiek, lyží, snowboardov a vysušenie lyžiarok. Nachádza sa tu aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Taktiež tu nájdete 2 stoly a niekoľko stoličiek, a lyžiareň tak môžete využiť ako spoločenskú miestnosť, prípadne ich môžete využiť na posedenie na dvore na čerstvom vzduchu.

You don't have permission to register